JSN Epic - шаблон joomla Авто
Hyrje Regjistrohu

Hyr ne llogarine tuaj

Pseudonimi *
Fjalekalimi *
Ruaj te dhenat

Krijo nje llogari

Fushat e shenuara me yll (*) jane te domosdoshem.
Emri *
Pseudonimi *
Fjalekalimi *
Verifiko fjalekalimin *
Email *
Verifikoni emailin *

Hoxhallarët në këtë kohë i kanë vetëm dy zgjidhje: Ta thonë të vërtetën dhe të sprovohen në këtë botë, ose të fshehin të vërtetën dhe të dënohen në botën tjetër. E secili hoxhë le të shikojë se cila është zgjidhja e tij.

Hoxhë Omer Bajrami

Add comment


Security code
Refresh

Shko lart