JSN Epic - шаблон joomla Авто

Mos i akuzo hoxhallarët në sinqeritetin e tyre, për shkak të ndonjë mendimi të gabuar. E as mos i paso gabimet e tyre verbërisht, për shkak të famës dhe emrit të tyre të popullarizuar.

Hoxhë Omer Bajrami

Go to top