JSN Epic - шаблон joomla Авто
Hyrje Regjistrohu

Hyr ne llogarine tuaj

Pseudonimi *
Fjalekalimi *
Ruaj te dhenat

Krijo nje llogari

Fushat e shenuara me yll (*) jane te domosdoshem.
Emri *
Pseudonimi *
Fjalekalimi *
Verifiko fjalekalimin *
Email *
Verifikoni emailin *

Një prej dijetarëve të mëdhenj, lejoi ngrënien e mishit të qenit. Një dijetar tjetër i madh, lejoi pijen e alkoolit nëse nuk është nga rrushi. Një dijetar tjetër, lejoi martesën e vajzës pa lejen e prindit të saj. Një dijetar tjetër.. !!

E nuk ka asnjë dijetar pa lëshime dhe gabime. Pagabueshmëria ka vdekur me vdekjen e Muhamedit (salallahualejhiveselem).

Kush pason gabimet dhe lëshimet e dijetarëve, ai e ka prishur fenë dhe imanin e tij dhe të tillin dijetarët e kanë quajtur zindik.

Hoxhë Omer Bajrami

Add comment


Security code
Refresh

Shko lart