JSN Epic - шаблон joomla Авто
Hyrje Regjistrohu

Hyr ne llogarine tuaj

Pseudonimi *
Fjalekalimi *
Ruaj te dhenat

Krijo nje llogari

Fushat e shenuara me yll (*) jane te domosdoshem.
Emri *
Pseudonimi *
Fjalekalimi *
Verifiko fjalekalimin *
Email *
Verifikoni emailin *

Zbukurimi i xhamisë s'është në mes llusteri, e as muret e saja të veshura nga mermeri, por zbukurimi i saj është xhemati i sinqertë, dhe kënaqësia që fitohet duke bërë ibadet.

Hoxhë Omer Bajrami

Add comment


Security code
Refresh

Shko lart