JSN Epic - шаблон joomla Авто
Hyrje Regjistrohu

Hyr ne llogarine tuaj

Pseudonimi *
Fjalekalimi *
Ruaj te dhenat

Krijo nje llogari

Fushat e shenuara me yll (*) jane te domosdoshem.
Emri *
Pseudonimi *
Fjalekalimi *
Verifiko fjalekalimin *
Email *
Verifikoni emailin *

E kotë është dituria e gjërë, përderisa me të ti nuk vepron,

e kotë është dhe fjala yte, përderisa vepra të kundërshton,

e kotë është oratoria yte, përderisa tjerët me të i devijon,

e kotë është vepra yte, përderisa tek Allahu nuk të ofron.

Hoxhë Omer Bajrami

Add comment


Security code
Refresh

Shko lart