JSN Epic - шаблон joomla Авто
Hyrje Regjistrohu

Hyr ne llogarine tuaj

Pseudonimi *
Fjalekalimi *
Ruaj te dhenat

Krijo nje llogari

Fushat e shenuara me yll (*) jane te domosdoshem.
Emri *
Pseudonimi *
Fjalekalimi *
Verifiko fjalekalimin *
Email *
Verifikoni emailin *

Sa mund të jetë i pastër trupi i atij i cili lahet dhe pastrohet një herë në vit, aq mund të jetë e pastër zemra e atij i cili e falë vetëm një Bajram.

Hoxhë Omer Bajrami

Add comment


Security code
Refresh

Shko lart