JSN Epic - шаблон joomla Авто
Hyrje Regjistrohu

Hyr ne llogarine tuaj

Pseudonimi *
Fjalekalimi *
Ruaj te dhenat

Krijo nje llogari

Fushat e shenuara me yll (*) jane te domosdoshem.
Emri *
Pseudonimi *
Fjalekalimi *
Verifiko fjalekalimin *
Email *
Verifikoni emailin *

Ndalu njëherë në mesnatë, dhe shiko ti qiellin lartë,

shiko gjithë atë harmoni, kush e krijoi a e di?!

Pastaj ndalu shiko në vetvete, dhe aty ke plot argumente,

analizo dhe studio, vetëm Allahun ti adhuro..

Hoxhë Omer Bajrami

Add comment


Security code
Refresh

Shko lart